Lego super heros- Pająki wkraczają do gry!

W świecie Marvela nie ma chyba bardziej rozpoznawalnego superbohatera, niż Spider man. Kiedy jednak bardziej wniknąć w temat, szybko okazuje się, że w uniwersum tym, istnieje nie jeden, a wielu takich bohaterów. Każdy wymiar cieszyć się może swoim własnym, unikalnym Pajączkiem. A zestawy Lego super heroes nie zapomniały o tym fakcie!

Lego super heroes- figurka oryginalnego Spider man’a

Pierwszym i niezaprzeczalnie najdłuższy stażem w roli superbohatera jest Peter Parker. To o jego przygodach opowiada osiem filmów, oraz co najmniej cztery seriale, które wyszły spod skrzydeł Marvela. Mieliśmy więc sporo czasu, żeby zapoznać się z wieloma przygodami z życia nowojorskiego superbohatera. Zestaw Lego super heroes pozwala nam raz jeszcze się do nich cofnąć i odegrać je na nowo. Możliwe jest to dzięki specjalnej figurce, na której złożenie potrzeba jest dokładnie 258 elementów. Model nie jest za duży, więc można go bez przeszkód zabrać ze sobą w podróż. 

Lego super heroes- drugi Spider man?

Obecnie coraz większą popularność zdobywa następca Parkera- nastoletni Miles Morales. Sprawił to w głównej mierze film, w którym to odegrał on główną rolę. Zdobył on tak ogromny sukces, że planowana jest jego druga część. Jednak nie tylko z tego możemy znać ciemnoskórego bohatera. Zadebiutował on w jednym z seriali Marvela i choć z początku był to tylko występ gościnny, szybko się to zmieniło. W następnym już serialu odgrywał już pełnoprawną rolę superbohatera. Choć tylko drugoplanowego. Jeśli ktoś jest więc fanem Pajęczaków, w jego kolekcji po prostu nie może zabraknąć figurki drugiego Spider man’a, złożonej z 238 elementów. Naprawdę wygląda efektownie!

Lego super heroes spiderman– najważniejszy przeciwnik Spider man’a

Nie sposób wyobrazić sobie walki dobra ze złem, bez antagonisty. Wtedy zabawa nie byłaby realistyczna. Na całe szczęście twórcy zestawów Lego super heroes pomyśleli o wszystkim. Na scenę wkracza więc Venom- jeden z głównych i najstarszych w historii komiksów, przeciwników Spider man’a. Model składa się z 297 części i będzie świetnie prezentował się zarówno w odgrywaniu niesamowitych przygód, jak i stojąc na półce jako ozdoba pokoju.